Salı, Mayıs 17, 2022

İlgili Haberler

DÜFest 2022 Heyecanı Başlıyor

- REKLAM -

DÜZCE – Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, öğrencilerinin bilimsel, sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Düzce Üniversitesi Öğrenci Festivali (DÜFest 2022) 11-12-13 Mayıs 2022 tarihlerinde Konuralp Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Daha önce farklı adlarla gerçekleştirilen ve bu yıl ilk kez DÜFest 2022 adıyla düzenlenecek öğrenci festivalinde; farklı etkinlikler, futbol turnuvası maçları, sergiler, yarışmalar, halk oyunu gösterileri, gün boyu sürprizler, Düzce Üniversitesi öğrenci gruplarının canlı müzik performansları ve ülkemizin önde gelen sanatçılarının konserleri yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve keyifli anlara sahne olacak DÜFest 2022’nin ilk gününde; Grup Retrobüs, ikinci günde Ezginin Günlüğü, üçüncü ve son gündeyse Resul Dindar şarkılarıyla Düzce Üniversitesi öğrencilerine unutamayacakları bir bahar akşamı yaşatacak.

- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ’lü öğrenciler kalite güvencesi çalıştayı düzenledi

SUBÜ Genç Kalite Topluluğu ve YÖKAK Öğrenci Komisyonu iş birliği ile öğrencilere yönelik ‘İç Kalite Güvencesi Sisteminde Kalite Öğrenci...