Perşembe, Ağustos 18, 2022

İlgili Haberler

Düzce Fatih MTAL Öğrencilerinden Düzce Üniversitesi’ne Ziyaret

- REKLAM -

Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri rehberliğinde Düzce Üniversitesi’ni ziyaret ederek üniversite eğitimi ve kampüs yaşamı hakkında önemli deneyimler kazandı.

İki gün süresince iki farklı grup şeklinde Düzce Üniversitesi’ni ziyaret eden Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ilk durağı Mühendislik Fakültesi oldu. Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, Fakülteyi tanıtarak eğitim-öğretim faaliyetleri, uygulama imkanları ve sosyal olanaklar hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.

Konuk öğrenciler, Mühendislik Fakültesi’nin ardından Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret etti. Spor Bilimleri Fakültesi’ne başvuru koşulları, bölümleri,  sosyal ve kültürel etkinlikler, mezunların istihdam imkanlarıyla ilgili faydalı bilgiler aktaran Üniversite yetkilileri öğrencilerin merak ettiği konulara ışık tuttu.

Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri son olarak Düzce Üniversitesi Yemekhanesi olan Karavana Mutfağı’nda konuk edilerek yemek ikramında bulunuldu. Öğrenciler Düzce Üniversitesi’nin kendilerine gösterdiği yakın ilgi için teşekkürlerini iletti.

- REKLAM -

Son Haberler

Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesine Rekor Sayıda Başvuru

ÖSYM tarafından belirlenen kriterlere göre 2 adet yatay geçiş kontenjanı ayrılan Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesine toplam 51 farklı üniversiteden...