Pazartesi, Aralık 5, 2022

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesi online fuarda öğrencilerle birlikte

- REKLAM -

Düzce Üniversitesi, Yeni Koronavirüs (Covit-19) salgını sürecinde kısıtlanan hareketliliğin olumsuz etkilerini azaltmak, bu süreçte üniversite tercihi yapacak öğrencileri bilgilendirmek ve onlara yardımcı olmak amacı ile Artı Tercih ve Eket Fuarcılık’ın ayrı ayrı düzenlemiş oldukları Online Tercih Fuarı’nda öğrencilerle bir araya geliyor.

Yetkili firmalar tarafından hazırlanan sanal üniversite stantlarına yüklenen üniversitelerin tanıtım broşürleri ve bilgilendirici materyalları ile katılımcı öğrenciler bilgilendiriliyor. Ayrıca, öğrenciler isterlerse üniversitelerin görevlendirdiği personellerle de görüntülü ya da yazılı olarak görüşüp bilgi almak istedikleri konular hakkında soru sorabiliyor.

Üniversite tercihi yapacak öğrencilerimiz 27 Temmuzda 2020 tarihinde başlayıp, 14 Ağustos 2020 tarihinde sona erecek olan Artı Tercih’in düzenlediği online fuara https://www.artitercih.com/ internet adresinden, Eket Fuarcılık’ın ise; 28 Temmuz-09 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenleyeceği online Üniversite Tercih Fuarı’na https://unitercih.com/online-fuar/ internet adresinden girerek, Üniversitemizin ve diğer üniversitelerin temsilcileri ile görüşerek, istedikleri; fakülte, bölüm, gidecekleri şehir gibi birçok konu hakkında bilgi alabilirler.

Ayrıca Düzce Üniversitesi, katıldığı bu iki Online Üniversite Tercih Fuarı’nın yanında Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) 04-07.2020 tarihleri arasında düzenleyeceği “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020″de üniversite tercihi yapacak öğrencileri yalnız bırakmayacak.

Kaynak: Düzce Üniversitesi

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SAÜ’den Araştırma Üniversitesi Olma Yolunda Yeni Bir Adım Daha

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Deniz Balta’nın yürütücüsü olduğu “Su...