Cumartesi, Ocak 23, 2021

Atlas Üniversitesi akademik hayata katıldı

İlgili Haberler

Atlas Üniversitesinde ek tercih fırsatı

Pandemi kurallarına uygun geniş kampüsü, güçlü eğitim kadrosu ve online eğitimle yüz yüzeeğitimi birleştiren hibrit sistemiyle bu yıl ilk...
- REKLAM -

Atlas Üniversitesi, Türkiye’de eğitime yeni bir bakış açısı getirmenin verdiği dinamizm ve merakla akademik hayata başlıyor.

Bilimsel özerkliğe sahip fakülte, enstitü, yüksekokul ve tüm birimleriyle 2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrencilerine kapılarını açacak olan Atlas Üniversitesi’nin Vadi Kampüsü, içerisinde Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni de barındıran yaklaşık 110.000 m2 açık-kapalı alan içerisinde yer alıyor. 

‘Kelebek Etkisi’ sloganı ile küçük eylemlerin büyük değişimler yaratacağından yola çıkan Atlas Üniversitesi, günceli, gündemi, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden bir yaklaşımla, dünyanın her yerinde çalışacak, uygulamalı eğitim almış ve girişimci bireyler yetiştirecek.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SAÜ’lü 5 Akademisyen Üniversite-Sanayi İşbirliği Ödülü Aldı

Sakarya Üniversitesinden 5 akademisyen, Sakarya Teknokent Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında düzenlenen Ödül Töreninde plaketlerini aldı. Sakarya Teknokent’te düzenlenen ödül törenine SAÜ...
- REKLAM -

Öne Çıkanlar

- REKLAM -