Salı, Eylül 28, 2021

İlgili Haberler

BAİBÜ Hemşirelik Öğrencilerinden Videolu Kutlama

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle, büyük özveri ve gayretle, pandemi sürecinde başarılı şekilde mücadele etmeyi sürdüren hemşirelerimize kutlama videosu çektiler.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi nedeniyle, Bahar Dönemi derslerini, memleketlerinde uzaktan eğitim yoluyla almaya devam eden 14 gönüllü Hemşirelik Bölümü öğrencisi, kendi evlerinde, hemşireler için kutlama videosu hazırladılar.

Öğrenciler bu anlamlı etkinliği, “Önce İnsan” ilkesiyle, sağlıklı bir toplum için gece gündüz çalışarak bu kutsal görevi yerine getiren Hemşirelerimize moral vermek ve her zaman yanlarında olduklarını dile getirmek amacıyla Öğretim Görevlisi Hacer Alpteker danışmanlığında Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında gerçekleştirdiler.

Kaynak: BAİBÜ

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Gelişen teknolojiler gazeteciliği değiştirdi

Gazetecilik, gelişen teknoloji ile birlikte yeni çağa ayak uydurarak dijitalleşti.  Gazeteciliğin, sayısal loto sonuçları açıklandığı an haber sitesine girme...