Cumartesi, Şubat 27, 2021

Düzce Üniversitesi alanında yetkin bireyler yetiştiriyor

İlgili Haberler

‘Sinerji ve enerjiyi paylaşmak başarıyı getiriyor’

Tvnet ekranlarında yayınlanan ‘Kampüs Yolunda’ programına konuk olan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, üniversitenin kısa sürede elde ettiği...

İBE, Yeni Eğitim Modeliyle Yeni İlhamlar Yaratacak

İletişim profesörü, pazarlama, reklam, marka, PR, satış, araştırma danışmanı, köşe yazarı, yayıncı kimlikleriyle iletişim, eğitim, kültür dünyasına çok sayıda...

Orkestra Şefliği Alanında Türkiye’nin İlk Kadın Profesörü Oldu

Türkiye’de Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Anasanat Dalında ilk ve tek kadın profesör unvanını alan Prof. Ebru Güner Canbey’i tebrik...

Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü’nün düzenlediği Tercih Programı’nda İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert’in konuğu olan Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar önemli bilgiler paylaştı.

Hem bölgeye hem ülkeye katkı sağlamak amacı ile çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, oldukça nitelikli ve geniş bir akademik kadroya sahip olduklarını ifade etti.

Yüksekokulun %95 doluluk oranında olduğunun bilgisini paylaşan Bayraktar, Yüksekokul olarak; Çevre Koruma Kontrol Programı, Dış Ticaret,  Geleneksek El Sanatları, Polimer Teknolojisi, Harita Kadastro, Yapı Ressamlığı, Acil Durum ve Afet Yönetimi ile Lojistik programlarına sahip olduklarını söyledi.

Yeterli sınıflara, laboratuvarlara ve eğitim atölyelerine sahip olduklarına vurgu yapan Dr. Öğr. Üyesi Bayraktar, öğrencilerin mesleki gelişmelerin yanında kişisel gelişimlerini de önemsediklerini, bunun için de öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlediklerini ifade etti. Sanayi kuruluşları ve firma temsilcileri ile sürekli görüş alışverişi içerisinde olduklarına değinen Bayraktar, öğrencilerle birlikte firmalara teknik geziler de düzenlediklerini sözlerine ekledi.

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu’nun konum olarak iyi yerde olduğunu söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, tercih yapacak öğrencilere başarı dilekleri ile sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: Düzce Üniversitesi

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler