Salı, Mayıs 18, 2021

Düzce Üniversitesi Öğrencisi TRT’nin Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Finale Kaldı

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Müjdat Demir; TRT’nin düzenlediği Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda, Haber Yayıncılığı Televizyon Haberi kategorisinde “Görünmez Kahramanlar” başlıklı çalışmasıyla, finale kalan ilk üç eser arasında yer alma başarısı gösterdi.

Sahip olduğu değerleri ve birikimi geleceğin iletişimcileri ile paylaşarak ülkemizin kültür varlığına katkıda bulunmayı amaçlayan TRT’nin bu yıl altıncısını düzenlediği yarışmada,  iletişim alanında eğitim gören ön lisans ve lisans öğrencileri 4 ana kategori ve 12 alt kategoride eserleriyle yarıştı.

Düzce Üniversitesi öğrencisi Müjdat Demir yarışmaya, Haber Yayıncılığı Televizyon Haberi kategorisinde “Görünmez Kahramanlar” başlıklı çalışmasıyla katıldı. Müjdat Demir, çalışmasında Covid-19 virüsü ile mücadelede sağlık çalışanlarımızın, salgınla mücadelenin görünmez ve bir o kadar da fedakar kahramanları olduklarını vurguluyor.

Geleceğin İletişimcileri Yarışması ödül töreni, 20.11.2020 tarihinde, saat 20.00’de TRT 2’de canlı olarak yayınlanarak eser sahiplerinin başarı dereceleri kamuoyuyla paylaşılacak.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler