Salı, Eylül 28, 2021

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesi özel yetenekler arıyor

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı için Müzik, Resim ve Heykel bölümlerinde eğitim görmek isteyen öğrencilere yönelik Özel Yetenek Sınavları düzenleyecek.

Ön kayıtların 15-19 Ağustos 2020 tarihleri arasında, https://muzikbasvuru.stf.duzce.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak alınacağı Müzik bölümü Özel Yetenek Sınavı; 01-02-03-04-05-06 Eylül 2020 tarihlerinde, Konuralp Yerleşkesi’ndeki Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Resim ve Heykel bölümleri için ön kayıtların 24-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında https://ozelyetenek.stf.duzce.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak alınacağı Özel Yetenek Sınavı ise 05 Eylül 2020 tarihinde Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde gerçekleştirilecek.

Pandemi önlemleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına göre yapılacak sınavlardaki tarih değişikliklerine ve detaylı bilgilere Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nin www.stf.duzce.edu.tr  internet adresinden ulaşılabilecek.

Kaynak: Düzce Üniversitesi

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Gelişen teknolojiler gazeteciliği değiştirdi

Gazetecilik, gelişen teknoloji ile birlikte yeni çağa ayak uydurarak dijitalleşti.  Gazeteciliğin, sayısal loto sonuçları açıklandığı an haber sitesine girme...