Çarşamba, Ocak 19, 2022

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesi’nden Bir Proje Başarısı Daha

Katma değerli çalışmaları ile bölgenin ve şehrin sorunlarına yönelik gerçekçi ve bilimsel çözüm önerileri sunan Düzce Üniversitesi, bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamayı sürdürüyor.

Bu çerçevede Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu’nun, “Rekreasyonel Faaliyetlerin Ekosistem Bileşenlerine Etkilerinin Mesafe ile Değişimlerinin Belirlenmesi: Yedigöller Milli Parkı Örneği” başlıklı projesi, TÜBİTAK ARDEB 1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında destek almaya hak kazandı.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Kaynağını bölgenin gerçek sorunlarından alan ve sorunlara bilimsel çözümler üreten Düzce Üniversitesi olarak Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu’nu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Maske iletişimde duyguları okumayı zorlaştırıyor

Yeditepe Üniversitesi'nde iletişimde maskeden kaynaklı karşılaşın sorunlar araştırma konusu oldu. Yeditepe Üniversitesi'den yapılan araştırmaya göre, salgın önlemlerinden biri olan standart...