Pazar, Ağustos 1, 2021

Öğrenciler “kazananlar kulübü” ile seslerini duyuruyor

İlgili Haberler

Trakya Üniversitesinin öğrenci toplulukları yeni bir çalışma başlattı.

Covid-19 sürecinde, sosyal platformlar aracılığıyla seslerini duyuran öğrenci toplulukları, salgın sürecinin verimli geçmesi ve entelektüel birikimlerin zenginleştirilmesinde önemli rol oynayacak bir dergiyi üniversitemize kazandırdı.

Zengin içeriğiyle okurlarıyla buluşan “Kazananlar Kulübü” dergisi, Trakya Üniversitesi bünyesindeki topluluklara ait haber ve güncel gelişmeler ile toplulukların gelecek planlarından bahsediyor. Genç yazarların kaleminden çıkan yazıların yer aldığı dergide, okurlara geniş bir yelpazeden bilim, teknoloji, kültür, sanat ve spor gibi farklı alanlardan özgün yazılar sunuluyor.

Trakya Üniversitesi öğrenci topluluklarının ortak olarak çıkardığı dergi “Birlikte Çok Güzeliz” sloganıyla öğrencilerin kampüs hayatına farklı bir bakış açısı kazandırıyor. “Kazananlar Kulübü”, Trakya Üniversitesi Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından, üniversitenin uluslararası öğrencilerinin katkılarıyla yayınlanan Rumeli Köprüsü Dergisi’nin ardından, öğrencilerin kaleme aldıkları yazılarından oluşan, kendilerini rahatça ifade etme imkânı buldukları ikinci bir mecra olarak öne çıkıyor.

Editörlüğünü Merve İstil, tasarımını ise Aylin Karanfiloğlu üstlendiği derginin dijital kopyasına https://dosyalar.trakya.edu.tr/sks/docs/kazananlar/ adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Trakya Üniversitesi

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SAÜ Mezuniyet Programı Belli Oldu

Sakarya Üniversitesi'nin son iki yılın mezunlarını kapsayacak mezuniyet takvimi belli oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim gören Sakarya Üniversitesi son...