Salı, Mayıs 18, 2021

Radyo Günebakan Power App’teki yerini aldı

İlgili Haberler

Trakya Üniversitesi Radyosu Radyo Günebakan, dünya genelinde birçok önemli radyo, podcast ve müzik içeriğini barındıran Power App’teki yerini aldı…

Yayın hayatına kısa süre başlayan ve 106.2 frekansı üzerinden dinleyicileriyle buluşan Trakya Üniversitesi Radyosu Radyo Günebakan, Power App ile dinleyici kitlesini ve etki alanını genişletiyor. Dijital müzik platformunun öncülerinden olan Power App’te ‘Kampüs Radyoları’ sekmesinin altında yer alan Radyo Günebakan bu sayede tüm dünyada online olarak dinlenebilecek.
Trakya Üniversitesi Radyosu Radyo Günebakan Genel Koordinatörü ve Yayın Yönetmeni Dr. Öğr. Üyesi Başar Hatırnaz, Radyo Günebakan’ın çok kısa bir süre önce yayın hayatına başlamış olmasına rağmen Edirne başta olmak üzere tüm Trakya bölgesinde ciddi bir dinleyici kitlesine ulaştığını ifade ederek “Radyomuz, pandemi döneminin getirmiş olduğu olumsuzluklara rağmen ciddi bir ivme ile tanınırlığını artırmış durumda. FM bandı 106.2 Mhz üzerinden gerçekleştirdiğimiz yayınla birlikte kuruluş sürecinden bu yana dijital yayın platformlarında yer almak da stratejik planlarımız arasındaydı. Konvansiyonel yayıncılığın, internet ve dijital teknoloji ile birlikte dinleyici kitlesinin farklı mecralara dağıldığını biliyorduk. Bu nedenle radyomuzu Power App’e entegre ederek tüm dünyada dinlenebilecek hale gelmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Yakın bir zaman içerisinde farklı niteliklerdeki programlarımıza da başlayacağız.” dedi.
- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler