Salı, Mayıs 17, 2022

İlgili Haberler

Eserler, TBMM 100. Yıl Sergisinde

- REKLAM -

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Melihat Tüzün ve Dekan Yrd. Doç. Ayhan Çetin’in eserleri TBMM 100. Yıl Sergisinde yer aldı.

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Dekanı Prof. Melihat Tüzün ve Dekan Yardımcısı Doç. Ayhan Çetin’in eserleri, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından düzenlenen “Türkiye Büyük Millet Meclisi 100. Yıl Sergisi”nde yer aldı.

Prof. Melihat Tüzün sergide, “Kış Biterken” isimli tuval üzerine akrilik boya tablosuyla yer alırken, Doç. Ayhan Çetin ise yine tuval üzerine akrilik boya tekniği ile hazırlanan “Issız Yer” isimli tablosuyla sergi seçkisinde yer buldu. Tüm Türkiye’den yüzlerce sanatçı akademisyenin eserleri ile başvurduğu sergide farklı tekniklerle oluşturulmuş 69 esere yer verilirken Trakya Üniversitesi iki eserle sergiye önemli bir katkı sunmuş oldu. Covid-19 tedbirleri kapsamında sanal ortama taşınan sergiye http://ahbvsanat.hacibayram.edu.tr/Index/Sergi/6 adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Trakya Üniversitesi

- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ’lü öğrenciler kalite güvencesi çalıştayı düzenledi

SUBÜ Genç Kalite Topluluğu ve YÖKAK Öğrenci Komisyonu iş birliği ile öğrencilere yönelik ‘İç Kalite Güvencesi Sisteminde Kalite Öğrenci...