Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Düzce Üniversitesi 2. Kariyer Günü

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından, alanında uzman konukların katılımıyla düzenlenecek olan “2. Kariyer Günü” etkinliği, 23-24 Mart 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü,  Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ferhat Acar ve Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı’nın açılış ve protokol konuşmacıları olduğu program iki süresince devam edecek.

Çağrı merkezinden, internet arama motoruna; haber ajansından, kariyer danışmanlığına; elektrik-elektronik teknolojilerinden bankacılığa kadar daha birçok sektörde faaliyet gösteren kurum ve firma yetkililerinin katılacağı program, bir deneyim ve paylaşım platformu olarak öğrencilerin kariyer planlamalarına büyük katkı sağlayacak.

“2. Kariyer Günü” etkinliği, //toplanti.duzce.edu.tr/kariyergunleri internet adresinden çevrim içi olarak yayınlanacak.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ Senatosu’ndan Filistin’deki zulme tepki

SUBÜ Senatosu İsrail tarafından Mescid-i Aksa çevresi ve yerleşim bölgelerinde Filistinlilere yapılan zulme tepki gösterdi. Senato tarafından yayınlanan bildiride,...