Cuma, Aralık 3, 2021

İlgili Haberler

Öğrencilerden uluslararası başarı

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri, “Google Solution Challange” ve “Google Solution Marathon” yarışmalarında önemli başarılar elde etti.

Sadece Türkiye’de yapılan “Google Solution Marathon” yarışmasında ürettikleri proje ile ilk 3’e giren öğrenciler, dünya genelinde düzenlenen “Google Solution Challange” yarışmasına ise Türkiye’den çıkmış tek ekip olarak katıldı. Burada ilk 20’nin içerisine giren öğrencilerimiz, önemli bir başarıya daha imza attı.

Engelli insanların, dış ortamlardaki yerlerin kendileri için uygun olup olmadığı konusunda ayrıntılı bilgi veren bir mobil uygulaması projesi olduğunu söyleyen ekip üyeleri; Batuhan Enes Başay, Naci Özgür Kuzucuk, Muhammet Arslan ve Mehmet Ali Aydemir kendilerine her konuda destek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Nigar Demircan Çakar’a, ve akademisyenlere teşekkür etti.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Vize Haftasında Öğrencilere Çorba İkramı

Uşak Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, vize haftası nedeniyle öğrencilere Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinde çorba...