Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Programlar sona erdi

İlgili Haberler

Düzce Üniversitesinin öğrenciler için başlattığı uyum programı sona erdi.

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü tarafından öğrencileri üniversite eğitimine hazırlamak amacıyla başlatılan, “2020-2021 Güz Yarıyılı Uyum ve Kariyer Geliştirme Programı” kapsamında online konferanslar serisi sona erdi.

“Üniversitemde Değerim, Üniversitem Değerim” ve “Bilgiden Yaratıcılığa” sloganlarıyla başlatılan programda; konunun uzmanı Düzce Üniversitesi akademisyenleri, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşarak, öğrencilerin üniversite eğitimine hazırlanmalarına katkı sağladı.

Uzaktan eğitim sisteminin tanıtılmasıyla başlayan uyum programlarında; Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arafat Şentürk, “Uzaktan Eğitim Sisteminin Tanıtılması”, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Çetin Çetinkaya “Egzersiz ve Beyin; Beyin Egzersizden Hoşlanır”, Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı “Kariyerim Nereye Gidiyor”, Doç. Dr. Hasan Kağan Keskin “Not Tutma Kitap Okuma Becerisi; Bilgeden Bilgeliğe”, Doç. Dr. Fahriye Hayırsever “Etkili İletişim Becerileri”, Kütüphane Dökümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mürsel Köseoğlu “Kütüphane Kullanımı ve Yararları”, Dr. Pınar Özdemir “Öz Düzenleme Becerileri” Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Seda Çolak “Zaman Yönetimi ve Ders Çalışma Stratejileri” konu başlıklarında sunum yaparken, Doç. Dr. Süleyman Göksoy “Değerlerle Yaşamak” ve Dr. Öğr. Üyesi Aslıhan Kuyumcu Vardar ise “Etkili Bir Sunum Hazırlama” konuları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Kaynak: Düzce Üniversitesi

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler