Salı, Eylül 28, 2021

İlgili Haberler

SAÜ Canlı Yayınında Normalleşme Süreci Masaya Yatırılacak

Sakarya’da ilk virüse yakalananlardan biri olup yoğun bakımda tedavi gören Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yusuf Aydemir’in de katılacağı programda koronavirüs mücadelesinde gelinen aşama ve normalleşme süreci masaya yatırılacak.

“Prof. Dr. Hatem Akbulut ile Sağlık ve Teknoloji Söyleşileri” canlı yayın programının bu akşamki konukları Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Ertuğrul Güçlü ve Göğüs Hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Yusuf Aydemir olacak.

Doç. Dr. Ertuğrul Güçlü, programda normalleşme sürecinin nasıl işleyeceği, normalleşme sürecinde olası ikinci atağın önlenmesi için nelere dikkat edilmesi gerektiği, ‘kontrollü sosyal hayat’ın ne anlama geldiği ve hayatımızda ne gibi değişikliklere yol açacağı gibi merak edilen birçok konuya açıklık getirecek. Koronavirüs tedavisi gören ve taburcu olan Doç. Dr. Yusuf Aydemir ise bu süreçte yaşadıklarını izleyicilerle paylaşacak.

Saat 21:30’da başlayacak programa SAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Aygin de video konferans yoluyla katılacak.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Gelişen teknolojiler gazeteciliği değiştirdi

Gazetecilik, gelişen teknoloji ile birlikte yeni çağa ayak uydurarak dijitalleşti.  Gazeteciliğin, sayısal loto sonuçları açıklandığı an haber sitesine girme...