Cumartesi, Eylül 30, 2023

İlgili Haberler

KOÜ deprem bölgesi için tek yürek oldu

- REKLAM -

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’nde deprem bölgesine ulaştırılmak üzere kışlık giysi, battaniye, kuru gıda gibi çeşitli yardım malzemeleri toplanıyor.

Tüm ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketi sonrası AFAD koordinasyonunda yürütülen kampanyaya, üniversitemizden büyük destek geldi. Kocaeli Üniversitesi Akademik ve idari personeli ile üniversite öğrencileri, yardım kampanyası kapsamında Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’ne kışlık giysi, battaniye, kuru gıda, hijyen malzemesi gibi çok sayıda yardım malzemesi getirdi. 

Yaşanan felaket sonrası dün Kocaeli Üniversitesi’nde görevli doktorlar ve hemşirelerden oluşan bir ekip, deprem bölgesine intikal etmek üzere hareket etmişti. Üniversite personeli ve öğrencilerden gelen yoğun talep sonrası da, Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’nde yardım malzemesi toplama kampanyası başlatıldı. Hafta boyunca sürecek kampanyada daha ilk günden çok sayıda yardım malzemesi toplandı. Yardım malzemeleri, görevli öğrenciler tarafından sınıflandırılarak kolilere aktarılıyor. Toplanan yardım malzemeleri de, deprem bölgesine intikali için ilimiz AFAD merkezine gönderiliyor. 

Kampanyaya destek olmak isteyen üniversite personeli ve öğrencileri, Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğine; battaniye, su, kuru gıda, bot, eldiven, kışlık giysi, hijyen malzemeleri gibi yardım malzemelerini 7/24 ulaştırabilirler. 

- REKLAM -

Son Haberler

VPN’lerin Eğitim ve Araştırma Amaçları İçin Kullanımı

Sanal Özel Ağlar (VPN'ler), eğitim ve araştırma dünyasında çeşitli önemli roller üstlenir. Özellikle öğrenciler, öğretim elemanları ve araştırmacılar için...