Pazartesi, Aralık 4, 2023

İlgili Haberler

Prefabrik Yapılarla Hayatınızın Kolaylaşmasını Sağlayın

- REKLAM -

Hayallerinizdeki yapıya kavuşmak için hem bütçenize hem de zaman bakımından sizlere uyum sağlayacak bir yapı arayışındaysanız prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. 7’den 70’e tüm sektörlere hitap etmeyi başaran ve sektördeki gelişimi ile kısa süre içerisinde birçok kişi, kurum ve kuruluşlara hitap eden prefabrik yapılar Türkiye’nin her noktasında talep gören yapılar arasında yerini alıyor. İstediğiniz her boyutta tasarlanabilmesinden dolayı metrekare olarak küçük alanlarda dahi kullanıma uygundur. Sizlerin tercih etmiş olduğu modele göre özenle hazırlanan prefabrik yapılar kısa süre içerisinde teslim edilerek kullanıma hazır hale gelir. Sizler, istediğiniz yapıya uygun olan ölçüleri belirleyerek dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrik yapılar esnek yapılı malzemelerden meydana gelir. Bu durum depreme karşı ekstra hassasiyet sunarak deprem bölgelerinde kullanıma uygundur. Prefabrik yapılar yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen bir yapıdır. Yapım aşamasında poliüretan hammaddesi ile ısı yalıtım desteği sağlanır. Poliüretan hammaddesi eşit bir şekilde yapının her noktasına dağıtılır ve her noktanın eşit bir şekilde ısınması sağlanır. Yaz aylarında ise yapının içerisinde serin bir hava hakimdir. Isınma maliyetlerinize pozitif etki eden prefabrik yapılar bütçenizin korunmasına da destek oluyor.

Yeni bir iş kurmak istiyor ancak klasik betonarme yapıların fiyatlarından dolayı bütçenizi zorlamak istemiyorsanız prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Prefabrik yapılar herkesin bütçesine hitap eder. Yıllarca borç ödemenize gerek kalmadan dilediğiniz yapı modeline prefabrik ile sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Yapılar Aynı Gün Teslimat Seçeneğine Sahiptir

Prefabrik yapıların sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi aynı gün teslimat avantajıdır. Acil ihtiyaçlarınızda kullanıma hazır olan prefabrik yapılar kısa süre içerisinde sunmuş olduğu çözümler ile sizlere fayda sağlıyor. Prefabrik yapılar sıklıkla tercih edilen bir yapı modeli olmasından dolayı stokta tutmuş olduğu hazır yapıları ile acil durumlarda kolaylık sağlıyor. Siparişlerinizi oluşturur oluşturmaz özel nakliye araçları ile kurulum için yola çıkan yapılarınız alanında uzman kişiler tarafından özenle kurularak sizlere teslim edilir. Kurulum ve teslimat aşamasında sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Hızlı ve pratik bir şekilde kurulan yapılarınız her detayı hazır olarak sizlere sunulur.

Prefabrik yapılar bakım ve onarım gerektirmeyen, rutubet tutmayan özelliğe sahiptir. Yapımında kullanılan malzemelerde kullanıcıları rahatsız edecek herhangi bir koku bulunmaz. Prefabrik yapıların dış kaplaması her türlü hava koşuluna uygun malzemelerden meydana getirilir. Yağmur ve dolu gibi durumlarda sorunsuz kullanım sağlar.

Prefabrik yapıların %90’ı çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşur. Bu malzemeler neticesinde yapının dayanıklılığı %100 oranında artarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapı meydana getirilir. Paslanmaz ve aşınmaz çelik konstrüksiyonlar, klasik yapılar gibi 20 yıl süre sonunda kullanılamaz hale gelmezler. Sizler de kaliteli bir yapı oluşturmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Konut Seçenekleri Zengin Ürün Alternatifiyle Satışa Hazır

Herkesin talep ettiği konut modelleri birbirinden farklıdır. Kimi insanlar daha küçük yapılı minimalist bir ev modeli tercih ederken, kimi insanlar bu  durumun tam tersine daha büyük ve gösterişli bir eve sahip olmak ister. Prefabrik konut modelleri talep ettiğiniz konut seçeneklerini sizlere sunar. İster büyük, isterseniz de küçük boyutlu bir ev modeli tercih etmek isterseniz satış ofislerinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrik konutlarda dublex, villa, standart 2+1 ev modeli, 1+1 ev modeli ve stüdyo daire olarak bilinen 1+0 ev modeli tercih edebileceğiniz ev modelleri arasında yer alıyor. Standart prefabrik ev modeli 2+1 85 metrekare büyüklüğü ile 4 kişilik aileler için uygundur. Müstakil bir alana konumlandırılmasından dolayı refah seviyenizin de artmasına yardımcı olan prefabrik ev modellerini yaşam tarzınıza göre belirleyebilirsiniz.

Prefabrik Konutlar Dünyanın Dört Bir Yanında Kullanılıyor

Prefabrik konutlar Türkiye’nin 81 ilinde kullanılan bir yapı modeli olsa da dünyada da en çok talep gören ev modelidir. Kullanıcılara sağladığı faydalar, avantajlı fiyatlar, çevrenin kirlenmemesi, güvenli tasarımları ile herkese hitap eden prefabrik konutlar günden güne her noktaya yayılmaya devam ediyor. Klasik betonarme evlerin yapımı için yıllarca beklemenize gerek kalmadan aynı gün teslimatlı ya da en geç iki iş günü içerisinde kurulumları tamamlanan prefabrik konutları tercih edebilirsiniz.

- REKLAM -

Son Haberler