Salı, Nisan 16, 2024

İlgili Haberler

SUBÜ’lü iletişimciler çocuklarla buluştu

- REKLAM -

SUBÜ İletişim Topluluğu, bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirerek Akyazı Küçücek Ortaokulu’nda resim yarışması düzenledi ve okul kütüphanesine kitap bağışında bulundu.

SAKARYA – Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) İletişim Topluluğu Akyazı Küçücek Ortaokulu’nda bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Pandemi nedeniyle değişen yaşam alışkanlarına dikkat çekmek için ‘Yeni Dünyada Biz’ temalı bir resim yarışması gerçekleştirildi.  Yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edilirken; 5. sınıf öğrencisi Dora Ağırlı, Edvard Munch’ün meşhur ‘Çığlık’ eserine yeni bir yorum kattığı resmiyle 1. oldu.

Etkinlik detayları

İletişim Topluluğu üyesi öğrenciler Akyazı Küçücek Ortaokulu’ndaki sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Kitap okumanın önemi, zaman yönetimi, medya okuryazarlığı gibi konularda bilgiler veren topluluk üyeleri topladıkları kitapları okul kütüphanesine bağışladı. Okul Müdürü Mehmet Arlı, proje ve etkinlik için İletişim Topluluğu’nun Akademik Başkanı Öğr. Gör. Zuhal Erol, ve etkinliğe mentörlük desteği veren Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sima Nart ile Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğr. Gör. Gülay Öktem İnce’ye teşekkür etti.

- REKLAM -

Son Haberler