Perşembe, Ağustos 18, 2022

İlgili Haberler

Yeni Ekip Arkadaşları Aranıyor

- REKLAM -

Trakya Üniversitesi’nin paydaşlarından Turkcell Global Bilgi, yeni ekip arkadaşları arıyor.

Türkiye’de Balkan dilleri alanında eğitim veren tek üniversite olan Trakya Üniversitesi ile bir iş birliği protokolü bulunan Edirne Turkcell Global Bilgi, Edirne Çağrı Merkezi için, Boşnakça, Arnavutça, Yunanca, Hırvatça, Lehçe, Macarca ve Almanca bilen “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri” arıyor.

Yarattığı istihdamla, hem bölge hem de şehir ekonomisine katkı sağlayan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 19, Ukrayna’da 6 olmak üzere toplam 25 lokasyonda, 14 bin çalışanı ile hizmet veriyor. Edirne Çağrı Merkezi’ndeki çalışanların %30’u Trakya Üniversitesi öğrenci ve mezunlarından oluşan Turkcell Global Bilgi, en az lisans mezunu olan ve Boşnakça, Arnavutça, Yunanca, Hırvatça, Lehçe, Macarca ve Almanca yabancı dillerinden birini ileri seviyede bilen çalışma arkadaşları arıyor. İlgili dilde gelen çağrıların standartlara uygun bir şekilde cevaplanması, doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması kriterlerini yerine getirecek adayları başvuruya davet eden Turkcell Global Bilgi Edirne Çağrı Merkezi, sunduğu kariyer fırsatlarıyla gençlerin beceri ve yeteneklerini geliştirmesine de destek oluyor.

Kaynak: Trakya Üniversitesi

- REKLAM -

Son Haberler

Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesine Rekor Sayıda Başvuru

ÖSYM tarafından belirlenen kriterlere göre 2 adet yatay geçiş kontenjanı ayrılan Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesine toplam 51 farklı üniversiteden...